У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Рохля

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Постановка заслуженного деятеля искусств Украины С. ПАСИЧНИКА
 
...А Вас дразнили в детстве? Так ведь часто бывает – брякнет какой-нибудь остроумный малец в перепалке нелепое словцо, а оно возьмет и прилипнет на долгие годы. И вот живет человечек, взрослеет, а прозвище обидное все не забывается. Уже у самого дети выросли, а давний друг-мучитель все не отступится, поддразнивает, смеется. Детские обиды такие ведь живучие, вроде бы и мелочь, но корни внутри ветвятся, болят, жить мешают!
    И вот уже детская забава превращается в норму жизни, юношеское противостояние становится основой взрослых взаимоотношений, и вечная борьба за право верховодить поглощает все возможные смыслы бытия. Игра? Да, но какая захватывающая!
Дружба, любовь, ненависть, зависть, преданность, жестокость – все карты хорошо перетасованы и розданы героям, очередная партия в самом разгаре. Каждый маскируется, каждый блефует, каждый ведет свою игру…
 
Продолжительность спектакля 2 часа 50 минут.

Если на сайте закончились билеты - обратитесь в кассу театра.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Рохля відбудеться 13 березня 2016, 19:00, неділя в Харківський академічний драматичний театр (велика зала). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+