Вистава "Родіна-МАТЬ"

Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія
Тривалість
01:20
Бронь На касу
72
години
18+
Українською мовою

Про подію

Вистава "Родіна-МАТЬ" - це перший проект "Театру за два тижні". Його очолює британський режисер та драматург Джек Кловер. Разом із театральними діячами з різних частин України, протягом двох тижнів, ми збирали матеріал, писали п'єсу, репетирували і випустили прем'єру.
Тепер хочемо показати її і в Харкові.
 
Режисер - Джек Кловер
Продюсер - Анастасія Косодій
Актриси - Аня Єпатко та Валерія Котеленець
 
"Родіна-МАТЬ" - це вистава-мюзикл на тему народження нації.
1992 рік. Хутряні шапки ще в моді - як і Ласковий Май. Оксана зі Стрия пише лист до племінниці. В ньому - список порад.
2013 рік. Війна ще не почалась. Софії зі Львова 21, вона на рік старша за Україну. Софія вперше відкриває лист тітки Оксани, щоб прочитати поради - і скласти свої власні.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Вистава "Родіна-МАТЬ" відбудеться 14 вересня 2018, 19:00, п’ятниця в Платформа театральних Ініціатив. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+