Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

ROCKORGANSHOW

У продажу залишилось 438 квитків
Перейти до вибору квитків  
Відеоінструкція замовлення
Ціна: від 260 грн
Бронь На касу
72
години
6+

Про подію

Головна подія сезону! Найбільший орган в Україні фірми Alexander Schuke постане перед харківською публікою в новому, неочікуваному амплуа!
 
Ви чули, як звучать джазові стандарти та хіти рок-музики на органі? Ні?! Тоді у вас є прекрасна нагода почути все це в концертах циклу [Rock. Organ. Ua].
Найпопулярніші твори Scorpions, Rag'n'Bone Man, Deep Purple, QUEEN, Led Zeppelin, Barbra Streisand, Andrew Lloyd Webber, George Gershwin, Sting, Nightwish, Lady Gaga, Bradley Cooper звучатимуть в аранжуванні для органа. До головного інструмента-героя долучаться кращі музиканти з різних міст України, щоб подарувати харків'янам незабутнє шоу!
 
За пультом органа — Олена Удрас /Одеса/
Вокал — Микита Волков, Ольга та Ганна Вишневські /Одеса/
 
Главное событие сезона! Самый большой орган в Украине фирмы Alexander Schuke предстанет перед харьковской публикой в новом, неожиданном амплуа!
 
Вы слышали, как звучат джазовые стандарты и хиты рок-музыки на органе? Нет?! Тогда у вас есть прекрасная возможность услышать все это в концертах цикла [Rock. Organ. Ua].
 
Самые популярные произведения Scorpions, Rag'n'Bone Man, Deep Purple, QUEEN, Led Zeppelin, Barbra Streisand, Andrew Lloyd Webber, George Gershwin, Sting, Nightwish, Lady Gaga, Bradley Cooper прозвучат в аранжировке для органа. К главному инструменту-герою присоединятся лучшие музыканты из разных городов Украины, чтобы подарить харьковчанам незабываемое шоу!
Самый большой в Украине орган Alexander Schuke предстанет перед харьковской публикой в новом, неожиданном амплуа!
За пультом органа — Елена Удрас /Одесса/
Вокал — Никита Волков, Ольга и Анна Вишневские /Одесса/

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

ROCKORGANSHOW відбудеться 26 грудня 2021, 18:30, неділя в Харківська філармонія. (Органна зала). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+