Інформація щодо обмеження масових заходів!

Rock MOZART Le Concert. Харків

Rock MOZART Le Concert. Харків
21 листопада, 19:00, субота
Харків ХНАТОБ
Купити квитки Залишилось квитків: 713
22 листопада, 19:00, неділя
Харків ХНАТОБ
Купити квитки Залишилось квитків: 715

Про подію

КОНЦЕРТ ШАЛЕНОГО ДРАЙВУ!
 
100 артистів на сцені.
 
21 та 22 листопада на сцені Оперного Театру (ХНАТОБ) – блискавична та приголомшлива концертна версія всесвітньовідомої рок-опери – Rock MOZART Le Concert.
 
Ви побачите захоплюючу історію життя, кохання і смерті великого Моцарта, якого за правом можна вважати першим рок-музикантом в історії. Він – справжня рок-зірка своєї епохи та сьогодення. Бунтар, чия доля буяла злетами і падіннями.
 
Сила і міць семи дивовижних голосів, епатажність головного героя, рОковість його ворога, незвичайне звучання великого симфонічного оркестру, грандіозні декорації та світлове шоу — геніальність ще ніколи не була настільки масштабною!
 
Дві пристрасті, два кохання, чарівність та вічність… Життя, що перетворилося на шалений рок концерт під грім ударних.
 
Rock MOZART Le Concert – це те, що повинен побачити й почути кожен!
 
Меломани та шанувальники яскравих видовищ будуть вражені і, скуштувавши цей неймовірний музичний коктейль, кожен неодмінно захоче ще!
 
MOZART L’Opera Rock відвідали мільйони глядачів, вона стала першим мюзиклом, знятим у форматі 3D, і отримала «діамантовий» статус за більш ніж 800 тисяч проданих копій альбому.
 
Пориньте у чари прекрасної музики й першокласної сценічної гри вже 21 та 22 листопада о 19:00 в Оперному Театрі (ХНАТОБ) на Rock MOZART Le Concert!
 
Купуйте найкращі квитки вчасно та отримуйте яскраві емоції та гарний настрій надовго.

Питання? Відповідь!
+