ROBLOX. Харків

ROBLOX. Харків

Про подію

Запрошуємо дітей на захопливі пригоди у світі ROBLOX!!!
 
Інтерактивне шоу з візуальними спецефектами, улюбленими героями, магічними перевтіленнями, цирковими трюками, світловим та лазерним шоу, мильними бульбашками та іншими сюрпризами!
 
Чи мріяли ви колись потрапити в середину улюбленої комп’ютерної гри?  Або може поговорити з улюбленою лялькою? Або може і те і інше разом?
 
Інтерактивне Roblox Show дарує вам таку можливість!!!! Адже у новорічну ніч можуть траплятися будь-які дива! Всесвітньо відома гра оживе і захопить в полон наших героїв! Чи зможуть вони пройти найскладніші рівні у грі та повернутися назад з комп’ютерного світу??
 
Інтерактивне шоу, в якому глядачі стануть не тільки спостерігачами, але й самі поринуть у дивовижний світ пригод, де зустрінуться з улюбленими героями та створять свою комп’ютерну гру!
 
Крім того, перед початком вистави ми запрошуємо всіх бажаючих на LOL Fashion SHow – де кожен, хто прийде у костюмі стане учасником та отримає приз за кращий костюм! Хто з дівчат не мріє на новий рік перевтілитися в улюблену ляльку? Підбирайте образ та приходьте! Станьте зіркою шоу та ютубу. А хлопці можуть прийняти участь у турнірі з Бей Блейду та також виграти призи!!!! По закінченню вистави – безкоштовна фотосесія з улюбленими героями!
 
Не марнуйте час! Приходьте на шоу! Такого ви ще не бачили!
 
Подробиці на сторінці: https://www.facebook.com/robloxshowkh
Питання? Відповідь!
+