Інформація щодо обмеження масових заходів!

Музыкальный спектакль. Робин Гуд

1 грудня 2019, 11:30, неділя
Продаж призупинено
минула подія
Тривалість
01:45
До
5 років
Включно
Безкоштовно
Російською мовою

Про подію

Протягом багатьох століть не вщухають суперечки істориків і літераторів про те, ким насправді був Робін Гуд. Діапазон думок: від захисника бідних і пригноблених до принца злодіїв і розбійників. Свою лепту в цю суперечку внесли відомі письменники, кінематографісти, театральні постановники. У 1970-ті роки «конкурентоспроможною» стала  музична вистава двох харківян - композитора Марка Кармінського та лібретиста  Віктора Дубровського, що побудована на п'єсі драматурга початку століття Сергія Заяїцького.

Наш Робін Гуд – ліричний і навіть романтичний хлопець. Важливо, що в музичну основу вистави покладено не   простонародні балади, а ліричну поезію Роберта Бернса в витонченому перекладі Самуїла Маршака.

Музика М. Кармінського доступна й впізнавана, мелодії легко запам'ятовуються – це суцільні шлягери. А ось декорації та костюми задумано в середньовічному стилі, як того вимагає легенда про Робін Гуда. Вистава орієнтована на юнацьку аудиторію, проте чудово підійде й для сімейного перегляду.
Тривалість: 1 год. 45хв

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Музыкальный спектакль. Робин Гуд відбудеться 1 грудня 2019, 11:30, неділя в ХНАТОБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+