У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Robert Kovacs

Продаж призупинено
минула подія

Про подію

У випадку переносу заходу з причини карантину, при новій даті, що вам не підходить, придбані квитки ви можете обміняти на квитки на будь-який інший захід Харківської філармонії (на суму вашого замовлення або з доплатою) протягом всього концертного сезону (по липень 2021 року включно).
 
Різдво – особливе свято для кожної людини, сповнене таїнства, радості і теплоти. У різдвяні дні завжди хочеться поринути у неймовірну атмосферу чудес, які наповнюють усе навкруги і музика якнайкраще підносить нас у світ краси.   
 
7 і 8 січня Органна зала філармонії розіллється чарівною музикою величного інструмента – органа, завдяки майстерності відомого віденського органіста з угорським корінням Robert Kovács.
 
 Robert Kovács є одним із засновників Віденської хоровой школи (Wiener Choralschola). Співак і концертмейстер Віденського Камерного Хору ( Wiener  Kammerchor), з яким записав як органіст низку платівок. Починаючи з 1997 р. він є органістом церкви св. Августина у Відні (Wiener Augustinerkirche). 2004-2006 органіст замку Stift St. Florian (Верхня Австрія). 2009-2015 Доморганіст і церковний музичний керівник Diözese Eisenstadt. Засновник і музичний директор серії концертів “Органна Весна Айзенштадту” (Eisenstädter Orgelfrühling). З 2016р. керівник хору Esterhazy Chores in  Eisenstadt.
 
 Його багатогранна, міжнародна концертна діяльність як соліста простягається далеко за межі Європи. Це і Японія, США, Росія, Ізраїль, Сирія тощо. Постійно співпрацює з Wiener Philharmoniker, Wiener Symphoniker, Радіо Симфонічний Оркестр (Radio Symphonieorchester Wien), Tonkünstlerorchester Нижньої Австрії, Wiener Singvereins та хором Арнольда Шенберга (Arnold Schönberg Chor). Robert Kovács є членом журі відомого міжнародного конкурсу органістів Franz-Schmidt-Orgelwettbewerbs. З 2019-го органіст відомого Wiener Hofburgkapelle.
 
Дводенна цікава програма Robert Kovács, ми впевнені, подарує харків'янам незабутні враження!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Robert Kovacs відбудеться 8 січня 2021, 18:30, п’ятниця в Харківська філармонія. (Органна зала). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+