Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Robert Kovacs. Харків

Robert Kovacs. Харків
7 січня, 18:30, четвер
Харків Харківська філармонія. (Органна зала)
Купити квитки Залишилось квитків: 419
8 січня, 18:30, п’ятниця
Харків Харківська філармонія. (Органна зала)
Купити квитки Залишилось квитків: 427

Про подію

Різдво – особливе свято для кожної людини, сповнене таїнства, радості і теплоти. У різдвяні дні завжди хочеться поринути у неймовірну атмосферу чудес, які наповнюють усе навкруги і музика якнайкраще підносить нас у світ краси.   
 
7 і 8 січня Органна зала філармонії розіллється чарівною музикою величного інструмента – органа, завдяки майстерності відомого віденського органіста з угорським корінням Robert Kovács.
 
 Robert Kovács є одним із засновників Віденської хоровой школи (Wiener Choralschola). Співак і концертмейстер Віденського Камерного Хору ( Wiener  Kammerchor), з яким записав як органіст низку платівок. Починаючи з 1997 р. він є органістом церкви св. Августина у Відні (Wiener Augustinerkirche). 2004-2006 органіст замку Stift St. Florian (Верхня Австрія). 2009-2015 Доморганіст і церковний музичний керівник Diözese Eisenstadt. Засновник і музичний директор серії концертів “Органна Весна Айзенштадту” (Eisenstädter Orgelfrühling). З 2016р. керівник хору Esterhazy Chores in  Eisenstadt.
 
 Його багатогранна, міжнародна концертна діяльність як соліста простягається далеко за межі Європи. Це і Японія, США, Росія, Ізраїль, Сирія тощо. Постійно співпрацює з Wiener Philharmoniker, Wiener Symphoniker, Радіо Симфонічний Оркестр (Radio Symphonieorchester Wien), Tonkünstlerorchester Нижньої Австрії, Wiener Singvereins та хором Арнольда Шенберга (Arnold Schönberg Chor). Robert Kovács є членом журі відомого міжнародного конкурсу органістів Franz-Schmidt-Orgelwettbewerbs. З 2019-го органіст відомого Wiener Hofburgkapelle.
 
Дводенна цікава програма Robert Kovács, ми впевнені, подарує харків'янам незабутні враження!