У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Шоу вар'єте «РІЗНІ»

7 березня 2021, 18:30, неділя
Продаж припинено
минула подія
Увага! Час початку концерту може корегуватися організаторами у день заходу! Початок концерту може бути затримано на одину та більше годин. Сервіс "Інтернет-Білет" не несе відповідальності за зміну часу, точний час початку можно дізнатись у самому місці проведення заходу.

Про подію

Довгоочікуване повернення. Напередодні найніжнішого свята весни - вар'єте шоу Різні:
Повна версія. Ми додали нових пікантних сцен, трендових пісень, гри світла і звуку, щоб побачити на ваших обличчях емоції. Блискуче поєднання живої музики,  чуттєвого співу, електронних декорації і хореографії. 
 
Шоу вар'єте "РІЗНІ" - легке на сприйняття, витончене і з елементами еротики, виключно для дорослої публіки 21+⠀ Важко сказати, як саме відчує той чи інший глядач, що відбувається на сцені. «Різні» це не спектакль, не танцювальна постановка, не вокальне виступ - це сучасна альтернатива відомих  вар'єте початку минулого століття. ⠀

Родзинка шоу - інтерактив з глядачами в залі. Будьте готові стати учасником перфомансу не покидаючи свого крісла. Таємничий будинок з інфернальними кімнатами, в якому збирається респектабельна публіка для розкішних веселощів. Але кожен з них переслідує різні цілі цієї ночі. Так почнеться історія, в яку ми залучим вас цього вечора.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Шоу вар'єте «РІЗНІ» відбудеться 7 березня 2021, 18:30, неділя в Victory Concert Hall. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+