Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Шоу вар'єте «РІЗНІ»

7 березня 2020, 20:30, субота
Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
24
години
21+
Увага! Час початку концерту може корегуватися організаторами у день заходу! Початок концерту може бути затримано на одину та більше годин. Сервіс "Інтернет-Білет" не несе відповідальності за зміну часу, точний час початку можно дізнатись у самому місці проведення заходу.

Про подію

Victory Concert-Hall представляє новий формат вечірнього заходу - шоу вар'єте. Глядачі вперше побачать блискуче поєднання живої музики, чуттєвого співу, електронних декорацій і хореографії.
 
Шоу вар'єте "Різні" - легке на сприйняття, витончене і з елементами еротики, виключно для дорослої публіки 21+.
 
Важко сказати, як саме відчує той чи інший глядач, що відбувається на сцені. «Різні» це не вистава, чи не танцювальна постановка, що не вокальний виступ - це сучасна альтернатива відомих вар'єте початку минулого століття. Родзинка шоу - інтерактив з глядачами в залі. Будьте готові стати учасником перфомансу не покидаючи свого крісла.
 
Таємничий будинок з інфернальними кімнатами, в якому збирається респектабельна публіка для розкішних веселощів. Але кожен з них переслідує різні цілі цієї ночі. Так почнеться історія, в яку ми залучимо Вас в цей вечір.
 
Open door 19.00

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Шоу вар'єте «РІЗНІ» відбудеться 7 березня 2020, 20:30, субота в Victory Concert Hall. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.