У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.
-25%на другий

Вистава "Ревізор"

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Комедія про авантюристів і жуликів, хоча і написана півтора століття тому, залишається навпрочуд сучасною. За ширмою класичного сюжету ховаються всі ознаки нашого часу: хабарництво, самоуправство, беззаконня. І хоча всю виставу глядач сміється, надриваючи живіт, в фіналі його чекає одкровення. Виявляється, сміх-то, крізь сльози.
«Ревізор» - вистава, яка сповнена гоголівських дьяволічних жартів і комічних ситуацій. Злегка актуалізований матеріал у віставі заслуженого діяча мистецтв України В'ячеслава Жили, звучить по-новому хльостко і енергійно. Впізнавані характери, недвозначні натяки, - правду в постановці тісно перемішують з жартом.
 
У головних ролях:
Городничий - Олександр Меламуд
Анна Андріївна - Лілія Ребрик
Марія Антонівна - Ксенія Вертинська
Лука Лукич - Владислав Дмитрук
Ляпкін-Тяпкін - Олексій Вертинський
Суниця - Володимир Кококтунов
Поштмейстер (Шпєкін) - Володимир Горянський
Добчинський - Ігор Чебан
Бобчинський - Петро Зузяк
Хлєстаков - Олександр Жила
Осип - Валерій Шалига
Гібнер - Олександр Папуша
Слуга трактирний, Жандарм - Ігор Крикунов
Щури - Олена Олейникова, Марія Рябошапко

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Вистава "Ревізор" відбудеться 1 березня 2020, 19:00, неділя в Палац студентів НЮУ ім. Ярослава Мудрого. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+