Інформація щодо обмеження масових заходів!

Паліна Рэспубліка

8 листопада 2018, 20:00, четвер
Продаж припинено
минула подія
Тривалість
01:45
Бронь На касу
72
години

Про подію

Паліна Рэспубліка

8 листопада 2018 г. Харьков. Арт-клуб «Корова» (вул.Ярослава Мудрого, 37)

 

Паліна Республіка пише музику, яка звучить лагідно і інтимно: хочеться всістися ближче, а не продиратися крізь хитається натовп. Підійде, щоб повиснути зимовим вечором, подивитися-послухати, подумати про своє, переминаючись в ритм. Ідеальне настрій для чарівно-філософських постів в інстаграм. Романтичне, мелодійне, навіть меланхолійний творчість, хоча в музичному асортименті ні-ні, та й миготять прогулочно-річні композиції, які ідеально підходять для кліпів зі сценарієм «я тікаю, ти догоняй, і ми сміємося».

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Паліна Рэспубліка відбудеться 8 листопада 2018, 20:00, четвер в Клуб "Корова". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+