Relax Show під куполом

26 червня 2019, 19:00, середа
Харків, Планетарій
Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія
Тривалість
01:10
Бронь На касу
24
години
6+
Українською мовою

Про подію

Вперше в Харкові, музика, яка зцілює.
Харківський планетарій і Galaconcert представляє новітнє RelaxShow під куполом Харківського Планетарію.
Ви втомилися від щоденної суєти, хочете доторкнутися до інструментальній музиці і відпочити? Тоді це шоу найкращі ліки для вас. Шоу, яке змусить розслабиться і отримати задоволення від прекрасного проведення часу. RelaxShow - це саме те, що потрібно кожному з нас, в бистровійні часу, коли кожен з нас втомився від сірості буднів і жадає видихнути з полегшенням.
 
Харківський планетарій дарує неймовірне шоу, яке поєднує в собі музику, і стрессотерапіі. Це шоу, яке покликане перенести вас в світ спокою і внутрішньої гармонії.
Це не просто шоу, це унікальний в своєму роді антистрес-концерт який дає можливість насолодитися творами GabrieleDenaro. Чудова музика 4 вимірювання зачарує всіх слухачів. Що таке музика 4 вимірювання? Це коли музика проникає в саме серце, до самих струн душі кожної людини. Це справжнє мистецтво на глибокому містичному рівні.

GabrieleDenaro - справжній віртуоз, людина, яка змусить відчувати музику душею і тілом. Його чудова музика дозволить доторкнутися до світу справжньої гармонії і внутрішнього спокою.
Аутогенний тренінг, під одним з найбільших куполів України, дозволить знизити рівень стресу і відновити емоційну рівновагу. Концертний майданчик Харківського Планетарію надає унікальну можливість побачити захоплюючі дух проекції на одному з найбільш великому куполів країни.

Музичні твори прозвучать під куполом Харківського планетарію у віртуозному виконанні Влада Солодовникова - фортепіано