У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Рай серця. Органна музика для закоханих

Продаж припинено
минула подія

Про подію

 
12 лютого 18:30 Органний зал
Рай серця
Євгенія Бельмас /орган, Рівне/
 
Органний концерт до Дня всіх закоханих
 
Програма:
Бедржіх Сметана. "Влтава" у транскрипції для органа соло Джонатана Скотта /Великобританія/
 
Антонін Дворжак. Симфонія "З Нового Світу" в транскрипції для органа соло Євгенії Бельмас.
 
Євгенія Бельмас — солістка-органістка Рівненського будинку органної та камерної музики. В 2020-ому році Євгенія з відзнакою закінчила магістратуру Національної музичної академії України ім. П. І. Чайковського за фахом "орган". У 2019 проходила стажування в класі професора Ренати Бауер в Словенії (Akademija ZA glasbo Univerze v Ljubljani), де займалася на історичних органах епох бароко й романтизму. В процесі навчання брала участь у багатьох майстер-класах знаних органістів, серед яких Аврора Бааль (Франція-Швейцарія), Денні Вільке (Німеччина), Мауріціо Салерно (Італія), Жана Моно (Франція).
 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Рай серця. Органна музика для закоханих відбудеться 12 лютого 2022, 18:30, субота в Харківська філармонія. (Органна зала). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.