Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Rave the Reqviem

6 березня 2021, 18:00, субота
У продажу залишилось 91 квиток
Перейти до вибору квитків  
Відеоінструкція замовлення
Ціна: 250 грн
Бронь На касу
72
години
14+
Увага! Час початку концерту може корегуватися організаторами у день заходу! Початок концерту може бути затримано на одину та більше годин. Сервіс "Інтернет-Білет" не несе відповідальності за зміну часу, точний час початку можно дізнатись у самому місці проведення заходу.

Про подію

ПОДІЯ ПЕРЕНЕСЕНА З 24 КВІТНЯ 2020 18:00 НА 6 БЕРЕЗНЯ 2021 18:00
Всі придбані квитки дійсні на нову дату
Повернення коштів до 14.09 включно

Неймовірно круті шведи Rave The Requiem тепер у Харкові! Метою проекту був експеримент зі створення нового напряму в музиці, що об'єднує рок і метал з сучасними електронними жанрами: від електро-індастріалу до драм-н-бейса і дабстепа. Як показав час, експеримент виявився вдалим, і з 2011 року гурт полюбився багатьом слухачам у Європі, а в 2020 вони зважились на ще однин експеримент: приїхати до України. 

  

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Rave the Reqviem відбудеться 6 березня 2021, 18:00, субота в Venom Stage. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.