Rare Trip

15 липня 2017, 22:00, субота
Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Ну что, друзья, Вы готовы к следующему путешествию Rare Trip? Тогда да, ждем вас в эту субботу в любимом Moskvich Bar.

Rare Trip — это синтез выражения тончайшего движения души посредством иной музыки, это объединение призванное в созвучиях электронной музыки искать отражение собственных переживаний. Rare Trip — это звучание, направленное и взвешенное, заставляющее Вас чувствовать музыку, которая говорит с Вами, и говорит что-то очень важное. 

Rare Trip — музыка, открывающая дверь в другой мир.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Rare Trip відбудеться 15 липня 2017, 22:00, субота в Moskvich Bar. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+