Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Roman Panchenko Theatre. Спектакль "Quest для влюбленных"

22 січня 2020, 19:00, середа
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Стрімка зміна епізодів, суконь, капелюшків і туфель закрутить героїв цієї незвичайної історії в справжній любовний бермудський трикутник, з якого, здавалося б, немає виходу ... Романтика, пристрасть, детектив і багато іскрометного гумору - ось, що чекає на глядачів, які прийдуть на комедію «Quest для закоханих». У «Quest для закоханих» характери, діалоги, стрімко розвиваєть дію - все виписано рукою майстра, який, можливо, сам вжахнувся б того, що відбувається в п'єсі, якби це не було так... смішно.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Roman Panchenko Theatre. Спектакль "Quest для влюбленных" відбудеться 22 січня 2020, 19:00, середа в Будинок Актора. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+