PYROKINESIS

23 жовтня 2021, 20:00, субота
У продажу залишилось 457 квитків
Перейти до вибору квитків  
Відеоінструкція замовлення
Ціна: 449 грн
Бронь На касу
24
години
Увага! Час початку концерту може корегуватися організаторами у день заходу! Початок концерту може бути затримано на одину та більше годин. Сервіс "Інтернет-Білет" не несе відповідальності за зміну часу, точний час початку можно дізнатись у самому місці проведення заходу.

Про подію

Зазвичай виділяють два кольори: білий і чорний. Восени чорний колір змішується з жовтим - осіння туга, і все таке. Можна пофантазувати і уявити, що у світської туги, романтичної іронії, нової і старої щирості, іронізуваваного романтизму і ін. та ін. - є свої кольори, і всі вони, в кінцевому рахунку - в піснях у Андрія - перемішані. А розумними людьми ще століття тому було помічено, що найпрекрасніше на землі мистецтво буде побудовано за принципом коктейлю. (Якщо це дійсно так, то жахливо, що бармени мудріші, аніж художники!)

Саме тому Pyrokinesis цієї осені проїде по Україні з концертами - щоб розбавити і свою, і нашу з вами то чорну-жовту осінню тугу, то спокійно-білу зимову нудьгу, як то кажуть - всіма кольорами веселки!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

PYROKINESIS відбудеться 23 жовтня 2021, 20:00, субота в InЖир. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Інші дати цього виконавця:

21 жовтня, 20:00
Дніпро The Rio Club ціна: 499 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 397
Питання? Відповідь!
+
messenger Вже у цю суботу!
Останній рейв 2021 року
Встигни придабати квитки!