Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Подорож у світ гармонії

Продаж призупинено
минула подія

Про подію

У суботу, 18 травня, в старовинному Будинку Алчевських знову академічний вечір з академічним оркестром!
 
Диригент з Китаю ЯНЬ ЯН і Молодіжний академічний симфонічний оркестр «Слобожанський» представляють концертну програму - «Подорож у світ гармонії»!
 
ЯНЬ ЯН - головний диригент невеликого за китайськими мірками міста Вуху (7 млн. Жителів). У Китаї він його ім'я широко відоме, завдяки успішним виступам з оркестрами Пекіна, Гонконгу, Шеньчженя, Чанши.
 
Соліст - Ігор ЧЕРНЯВСЬКИЙ (скрипка) - дипломант міжнародного конкурсу «Золота осінь» (Італія), володар перших премій міжнародного конкурсу імені Прокоф'єва в номінаціях камерний ансамбль і квартет. Викладач Харківської консерваторії. Соліст Харківської обласної філармонії. Ігор Чернявський постійно запрошується до складу журі всеукраїнських та міжнародних конкурсів, а також для проведення майстер-класів в училищах і музичних школах.
 
У програмі прозвучать визнані шедеври європейських композиторів - Концерт №5 для скрипки з оркестром Вольфганга Амадея Моцарта і Симфонія №5 Дмитра Шостаковича, а відкриє концерт твір китайського автора Лю Тешань Мао Юай - «Танцювальна музика народу Яо».
 
Свій Концерт №5 для скрипки з оркестром ля мажор, Моцарт створив в 19 років. Він вважається останнім і самим знаменитим, а також найбільш складним і масштабним з скрипкових концертів композитора. Симфонію № 5 ре мінор, Шостакович написав всього за кілька тижнів, в 1937 році. У цей непростий час композитор зазнає переслідувань, і тільки світова популярність вберігає його від репресій. Але саме тоді, він створює твір, головна ідея якого - утвердження оптимізму як світогляду.
 
Запрошуємо вас провести травневий суботній вечір з академічним молодіжним оркестром. Здійснити подорож в дивовижний світ гармонії, краси ы добра, доторкнутися до справжнього мистецтва, у виконанні справжніх майстрів.
 
Чекаємо вас 18 травня в Будинку Алчевських!
Адреса: вул. Жон Мироносиць, 13 (ДК ГУ Національної поліції).
ЗВУК ЖИВИЙ!
Початок - о 19:00.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Подорож у світ гармонії відбудеться 18 травня 2019, 19:00, субота в ДК Міліції (Будинок Алчевських). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+