Шоу вар'єте "Пункт Б"

9 жовтня 2021, 18:30, субота
Перейти до вибору квитків

Про подію

30-ті роки ХХ століття. Люди з вищого європейського суспільства отримують лист в якому їм повідомляють, що вони запрошені здійснити подорож до георафічного центру Європи. За запевненням аноніма - саме ця поїздка повністю переверне їх свідомість щодо життєвих цінностей.
 
У призначений день усі хто отримав депеші з'їжджаються до залізничного вокзалу і розміщуються в розкішних вагонах. Ніхто не знає за яким принципом вибиралися запрошені і де знаходиться кінцевий "пункт Б".
 
Поїзд рушає і стає зрозуміло, що мислення, спосіб життя, фінансовий статус людей в поїзді разюче відрізняється. Закрадається підозра, що деякі з мандрівників видають себе за тих, ким не є.
 
Як вплине ця неблизька поїздка в замкнутому просторі на абсолютно різних людей, які таємниці розкриються в тісних купе і до чого призведуть інтриги, жадібність, розпуста і брехня в респектабельному вагоні-ресторані. І головне питання -а чи існує центр Європи для цієї публіки і чи хочуть вони досягти "Пункт Б"?
 
Глядачі побачать і почують блискуче поєднання живої музики, кавер версії сучасних хітів в джазовій обробці, електронні декорації і хореографії. ⠀⠀
 
Шоу вар'єте "Пункт Б" - легке на сприйняття, витончене і з елементами еротики, виключно для дорослої публіки 2️⃣1️⃣➕⠀
Це не вистава, чи не танцювальна постановка, що не вокальний виступ - це сучасна альтернатива відомих вар'єте початку минулого століття.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Шоу вар'єте "Пункт Б" відбудеться 9 жовтня 2021, 18:30, субота в Victory Concert Hall. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+
messenger Акція до дня народження компанії! Купуйте квитки
і беріть участь у розіграшах