У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

ПРЕМ'ЄРА! Театр «Нафта» Вистава «ОРФЕЙ: PUBLIC TALK»

10 лютого 2019, 19:00, неділя
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Поєднує в собі жанри стендапа і ток-шоу, заснований на давньогрецькому міфі про Орфея і Еврідіку. Ми застаємо головного героя в той самий момент, коли він втратив свою кохану і не зміг її повернути з царства мертвих. Залишившись один, він безустанно співає пісні про вічне кохання до своєї дружини Еврідіки, і, варто відзначити, робить це майстерно. Адже саме завдяки красі свого неймовірного голосу Орфей проходить всі перепони, спускається в підземелля, переконує владику смерті відпустити Еврідіку на білий світ, але ... вже перед самим виходом він озирається, чим порушує умову, і втрачає її навіки.
 
У виставі Орфей потрапляє в наші дні і виявляється на ток-шоу, де ми пробуємо розібрати його ситуацію, а так само почути думки інших на цей рахунок: курочки Софії, штучного інтелекту, самого ведучого та інших персонажів. Вистава зачіпає теми самотності, інституції шлюбу, мусолить тему стосунків чоловіка і жінки, а так же намагається з'ясувати, чи існує ця горезвісна «вічна любов», про яку співається в піснях, пишеться в книгах, і розповідається в казках. Чи існує вона в наші дні, або ж вона так і залишилася міфом.
 
В ролях: Орфей - Ігор Ключник Ведучий - Артем Вусик
 
Музиканти: Антон Бегменко, Олександра Малацковская Художник по світлу: Олександр Чиж
Художниця по костюмах: Поліна Карпова
Ляльки: Ольга Турута-Прасолова
Моушн дизайн: Гліб Ковальов
На звуці: Ден Мітчел

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

ПРЕМ'ЄРА! Театр «Нафта» Вистава «ОРФЕЙ: PUBLIC TALK» відбудеться 10 лютого 2019, 19:00, неділя в Fabrika.space. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+