У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Псалми війни

18 жовтня 2021, 19:00, понеділок
Продаж припинено
минула подія

Про подію

ВСЕУКРАЇНСЬКА ПРЕМ’ЄРА
 
МУЗИЧНО-ТЕАТРАЛЬНОГО ДІЙСТВА «ПСАЛМИ ВІЙНИ»
 
ДЛЯ МІШАНОГО ХОРУ ТА СИМФОНІЧНОГО ОРКЕСТРУ у межах НАЦІОНАЛЬНОГО ХОРОВОГО ФЕСТИВАЛЮ
 
У межах Національного хорового фестивалю, що розпочався майже два місяці тому Національним хоровим марафоном до 30-річчя Незалежності України, - відбудеться прем’єра масштабного музично-театрального дійства «Псалми війни» на музику Євгена Станковича та віршовані тексти поетів доби Незалежності, написані у період 1991-2021 років.
 
Лібрето для цього проєкту, що у яскравій видовищній формі актуалізує ідею становлення державності в Україні, - написав Василь Вовкун.
 
Прем’єра дійства відбудеться у трьох містах України на головних музичних сценах країни: 18 жовтня – на сцені ХНАТОБу / Схід Опера, 20 жовтня – в Національній Опері України в Києві, 26 жовтня - на сцені Львівської національної опери імені Соломії Крушельницької.
 
В проєкті задіяні провідні музичні колективи, зокрема академічний симфонічний оркестр Харківського національного академічного театру опери та балету імені Миколи Лисенка (диригент – Дмитро Морозов), Національний симфонічний оркестр України (диригент – Володимир Сіренко - у Києві) та академічний симфонічний оркестр Чернівецької філармонії (диригент Андрій Савчук), а також Національна заслужена академічна капела України «ДУМКА» (диригент – Євген Савчук).
 
У дійстві, зрежисованому Василем Вовкуном також візьмуть участь - Євген Нищук (читання).
 
Автор ідеї – Євген Савчук.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Псалми війни відбудеться 18 жовтня 2021, 19:00, понеділок в ХНАТОБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+