Витрачай 1000 грн на концерти та театри з Єпідтримка

Прыжки с 13 этажки в Харькове

23 липня 2017, 14:30, неділя
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Прыжки с 13 этажки в Харькове.

В Харькове появилось здание, с крыши которого можно без проблем прыгнуть вниз (а высота без малого 60 метров), пролететь порядка 40 метров в свободном падении и потом безопасно приземлиться. 

И все это возможно благодаря специальной системе веревочной страховки и усилиям одной из лучших в мире команд по Rope-Jumping, команде Rock&Rope. Приходи к нам прыгать с крыши. 

Когда: 08-09 июля и 22-23 июля.  
Где: - Харьков. Ул. Большая Панасовская 163 (бывш. ул. Котлова). Координаты места: 50.013499, 36.196892 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Прыжки с 13 этажки в Харькове відбудеться 23 липня 2017, 14:30, неділя в Стрибки з 13 поверху. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+