Інформація щодо обмеження масових заходів!

Комедія "Витівки янголів"

Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
24
години

Про подію

За мотивами п'єси "Виконавець бажань"
 
 У ролях: Володимир Горянський, Руслана Писанка, Макс Максимюк, Валентина Сергєєва.
 
 Весела комедія положень, оповідає про те, як чоловік і дружина переселилися в тіла один одного.  У новому спектаклі в головній чоловічій ролі виступає Володимир Горянський, а головну жіночу роль зіграє актриса Руслана Писанка.
 
Героїня Руслани Писанки - темпераментна шатенка-домогосподарка. Герой Володимира Горянського з самого початку не носиться зі своєю мускулистостью.  Герої вистави «Витівки ангелів» прокинулися одного ранку і в буквальному сенсі слова, відчули себе не в своїй «шкурі».  Спочатку герої сприймають те, що трапилося з ними як справжню трагедію.  Але, поступово змирившись, вони знаходять в своєму новому положенні маленькі радості і приємності.
 Ну, а найцікавіше це фінал - який Вам треба прийти і подивитися!
 Чарівні персонажі двох янголят, яких виконали артисти Макс Максимюк та Валентина Сергєєва.
 І так, зірковий склад подарує Вам свято і веселий настрій !!!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Комедія "Витівки янголів" відбудеться 5 березня 2020, 19:00, четвер в Харківська філармонія (Велика зала). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+