Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Онлайн-семінар "Про податки та бухгалтерський облік"

14 квітня 2020, 10:00, вівторок
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Навіть не зважаючи на велику кількість інформації в інтернеті і її загальну доступність, навчання бухгалтерів у форматі традиційних семінарів досі залишається вкрай популярним. І цьому є кілька пояснень:
  • бухгалтерські семінари проводяться за чітко визначеними темами, а, отже, відсікається вся зайва інформація, яка може тільки заплутати;
  • гідні та повноцінні семінари можуть проводити тільки досвідчені лектори-експерти, кваліфікація яких не викликає сумнівів і питань;
  • організатор семінару завжди ручається за правдивість та актуальність інформації, яка передається публіці, чого ніколи не відбувається на випадкових інтернет-ресурсах;
  • семінар з бухобліку — відмінна можливість і обміну досвідом з безліччю колег-практиків і налагодження взаємовигідних професійних зв'язків.
 
Онлайн курси та вебінари створені спеціально для охочих навчитися вести бухзвіт правильно, спокійно та без штрафів. Вчіться у вільний час, живіть у звичному ритмі та дізнавайтеся нову перевірену інформацію кожен день!
 

Регламент онлайн-семінару "Про податки та бухгалтерський облік" та його ключові теми:
10:00 — 11:00 ТОП-10 змін 2020 року: карантин і не лише. Дмитро Винокуров, головний редактор журналу «Податки та бухгалтерський облік»
11:00 — 12:00 Карантинні заходи та перевірки Держпраці (простій, неповний час, надомна праця...). Лілія Ушакова, експерт з оплати праці журналу
«Податки та бухгалтерський облік»
12:00 — 13:00 ФОП-2020. Бізнес-ізоляція та її наслідки. Сергій Томашпольський, головний редактор журналу «Бухгалтер 911»
13:00 — 14:00 ПДВ. Реєстрація ПН і РК. Штрафи, блокування: нові віяння. Дмитро Костюк, заступник головного редактора журналу «Податки та бухгалтерський облік»
14:00 — 15:00 Карантинні відпустки й не лише: надання, виплата та звітність. Лілія Ушакова, експерт з оплати праці журналу «Податки та бухгалтерський облік»
15:00 — 16:00 РРО та каса: хитрощі звичних операцій. Тимур Алієв, консультант з питань бухгалтерського обліку та оподаткування
10:00 — 16:00 Індивідуальні консультації онлайн під час трансляції від найкращих податкових експертів журналів «Податки та бухгалтерський облік» та «Бухгалтер 911». Жодне запитання не залишиться без відповіді!
 
Вартість участі:
 
Пакет "ONLINE" 590 грн:
— трансляція
— онлайн-консультації — у чаті від експертів журналу «Податки та бухгалтерський облік»
— відеозапис семінару
— сертифікат учасника
 
Пакет "ONLINE+" 790 грн:
— трансляція
— онлайн-консультації — у чаті від експертів журналу «Податки та бухгалтерський облік»
— відеозапис семінару
— сертифікат учасника
— ПОДАРУНОК — срібна підвіска!(із доставкою подарунка на ваше відділення «Нової пошти»)
 
Пакет "ONLINE VIP" 1790 грн:
— трансляція
— онлайн-консультації — у чаті від експертів журналу «Податки та бухгалтерський облік»
— відеозапис семінару
— сертифікат учасника
— ПОДАРУНОК — сертифікат BROCARD на 1000 грн! (із доставкою подарунка на ваше відділення «Нової пошти»)

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Онлайн-семінар "Про податки та бухгалтерський облік" відбудеться 14 квітня 2020, 10:00, вівторок в Онлайн-семинар. Factor Academy. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+