Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Льодове шоу «Про ЛюбОFF/ON»

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Любов! Вона може бути такою різною ... для кого-то лагідною і ніжною, для кого-то пристрасної і безрозсудною. Героями нашого льодового шоу є кращі спортсмени країни, Майстра спорту, переможці українських та міжнародних змагань з фігурного катання. Вони подарують Вам незабутні емоції показавши свої історії кохання і перенісши Вас в світ краси, почуттів і чарівництва!!!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Льодове шоу «Про ЛюбОFF/ON» відбудеться 9 березня 2019, 15:00, субота в Льодова арена "Айс хол" (ТРЦ Дафі). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+