У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Вистава "Примадонни"

Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Кен Людвіг

Відверта комедія на 2 дії

Постановка - О. Аркадин-Школьник, засл. діяч мистецтв України

П'єси сучасного американського драматурга Кена Людвіга відомі далеко за межами США. Сьогодні вони йдуть на багатьох сценах світу. З приходом на підмостки, його комедій театр зберіг не тільки чисто розважальну функцію, а й здатність «провокувати» глядачів, спонукати їх до щирості почуттів і серйозних роздумів. І все ж здоровий сміх у театральній залі для автора п'єси - понад усе.

Це сучасна гостросюжетна комедія, головними персонажами якої є два молодих веселуна, Джек і Лео, яким надто бракує ... грошей. Їх спроби збільшити свій «бюджет» за рахунок власних акторських здібностей виявляються марними. І саме життя підкидає зухвалим героям сюжет для невеликого вистави, в якому вони жваво розігрують ролі юних спокусниць - претенденток на спадок нібито їх родички-мільйонерки. У розпал цієї гри до кожного із шукачів пригод несподівано приходить любов. Справа лише в тому, як в ній зізнатися, коли на тобі жіноча сукня.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Вистава "Примадонни" відбудеться 5 березня 2022, 18:00, субота в Харківський театр ім. Т.Г. Шевченка. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+