Приключения Пиноккио. Харків

Приключения Пиноккио. Харків
21 листопада, 14:00, неділя
Харків Харківська філармонія (Велика зала)
Купити квитки Залишилось квитків: 692
26 грудня, 14:00, неділя
Харків Харківська філармонія (Велика зала)
Купити квитки Залишилось квитків: 697

Про подію

Пісочний спектакль «Пригоди Піноккіо»
Історія дерев'яного чоловічка
 
«Пригоди Піноккіо» – це пісочний спектакль для всієї родини. У ньому відбувається злиття класичної музики й пісочної анімації. А художнє слово, вписане в тонку грань музики, обертається картинкою зі струмуючого піску. Візуальні трансформації образів дуже гармонійні, тому нагадують чарівні перетворення. 
 
«Пригоди Піноккіо» – це захоплююча, повчальна історія про дерев'яного чоловічка, який через свою лінь і неслухняність потрапляє в різноманітні життєві пригоди. Кіт Базиліо і Лисиця завжди намагаються обдурити Піноккіо, їхні образи смішні і незграбні. Грозний директор театру на ім'я Манджафокко завжди заважає і збиває з пантелику головного героя. В кінці історії змучений Піноккіо повертається додому до тата Карло. Гірко каючись і усвідомлюючи всі свої помилки, дерев'яний чоловічок перетворюється на гарного хлопчика!
 
За мотивами казки італійського письменника Карло Коллоді пісочно-візуальний театр «Артист» відтворює свою авторську інтерпретацію і розкриває найрізноманітніші людські емоції, розповідає про добро і зло, обман і підлість, справжню дружбу й зраду. Живі пісочні ілюстрації в синтезі акторського прочитання казки й звучання музичних шедеврів занурюють глядача в справжню магію і чарівний світ. 
 
«Пригоди Піноккіо» – це яскрава театрально-пісочна історія і незабутнє свято в житті кожної дитини. Перегляд спектаклю приносить справжнє задоволення та залишає незабутнє враження від знайомства з цією дивовижною історією!

Питання? Відповідь!
+