У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Пісочний спектакль «Пригоди Піноккіо»

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Пісочний спектакль «Пригоди Піноккіо»
Історія дерев'яного чоловічка
 
«Пригоди Піноккіо» – це пісочний спектакль для всієї родини. У ньому відбувається злиття класичної музики й пісочної анімації. А художнє слово, вписане в тонку грань музики, обертається картинкою зі струмуючого піску. Візуальні трансформації образів дуже гармонійні, тому нагадують чарівні перетворення. 
 
«Пригоди Піноккіо» – це захоплююча, повчальна історія про дерев'яного чоловічка, який через свою лінь і неслухняність потрапляє в різноманітні життєві пригоди. Кіт Базиліо і Лисиця завжди намагаються обдурити Піноккіо, їхні образи смішні і незграбні. Грозний директор театру на ім'я Манджафокко завжди заважає і збиває з пантелику головного героя. В кінці історії змучений Піноккіо повертається додому до тата Карло. Гірко каючись і усвідомлюючи всі свої помилки, дерев'яний чоловічок перетворюється на гарного хлопчика!
 
За мотивами казки італійського письменника Карло Коллоді пісочно-візуальний театр «Артист» відтворює свою авторську інтерпретацію і розкриває найрізноманітніші людські емоції, розповідає про добро і зло, обман і підлість, справжню дружбу й зраду. Живі пісочні ілюстрації в синтезі акторського прочитання казки й звучання музичних шедеврів занурюють глядача в справжню магію і чарівний світ. 
 
«Пригоди Піноккіо» – це яскрава театрально-пісочна історія і незабутнє свято в житті кожної дитини. Перегляд спектаклю приносить справжнє задоволення та залишає незабутнє враження від знайомства з цією дивовижною історією!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Пісочний спектакль «Пригоди Піноккіо» відбудеться 26 грудня 2021, 14:00, неділя в Харківська філармонія (Велика зала). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.