Праздничный концерт к 8 Марта "О чем поют Мужчины"

3 березня 2017, 19:00, п’ятниця
Продаж припинено
минула подія

Про подію

«О чём поют мужчины!»

Необычное исполнение шедевров вокальной классики о любви для любимых. Молодёжный академический симфонический оркестр «Слобожанский» приглашает на праздничный концерт, посвящённый Международному женскому дню.
В этот вечер будут исполнены великолепные сочинения для невероятных женщин! Каждое произведение как бесценная жемчужина сияет в творчестве их гениальных авторов. Вы услышите поистине любимые мелодии и это станет лучшим подарком для всех представительниц прекрасного пола.
Век за веком музыка поражает воображение и завораживает слушателей. 3 марта эти удивительные созвучия прозвучат в исполнении лауреата международных конкурсов – Виталия ЛАШКО (баритон) и МАСО «Слобожанский».


В программе:


I отделение
Р. Шуман – «Весенняя симфония»
ІІ отделение
Шедевры вокальной классики, песни из репертуара Муслима Магомаева

Дирижёр – Павел БАГИНСКИЙ

Вход на концерты симфонической музыки детям до 6 лет запрещён!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Праздничный концерт к 8 Марта "О чем поют Мужчины" відбудеться 3 березня 2017, 19:00, п’ятниця в ДК Міліції (Будинок Алчевських). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+