Театр на Жуках. Вистава «Тому що метелики» . Харків

Театр на Жуках. Вистава «Тому що метелики» . Харків

Про подію

«Тому що метелики» - новий спектакль Театру на Жуках, поставлений за п'єсою американського драматурга Леонарда Герша «Ці вільні метелики», яка в недавньому минулому з великим успіхом йшла на Бродвеї.
 
У центрі вистави - душевна, дуже зворушлива людська історія відносин, що зароджуються між Рональдом і Джил, які абсолютно випадково виявилися сусідами по квартирі.
 
У травні театр зробив допрем'єрні покази вистави, на яких побувала творець театрального порталу «Без гриму» Анна Селевіч.
 
Ділячись враженнями від побаченого, вона написала: «Швидше бронюйте квитки! Вистави Театру на Жуках завжди зберігають незримий, але відчутний почерк свого режисера. Матеріал живий і цікавий, в якому завжди є за що зачепитися, чому співчувати. Всі вони близькі глядачеві: це не намацування у пітьмі, а чітке розуміння того, що хочеш донести публіці. Нова робота викликає питання до себе; змушує співчувати; має кілька фарб і переходів - від сміху і до сліз; в ній є і глибокий сенс, і динамічний сюжет, який приковує увагу».
 
І при чому тут метелики, запитаєте ви?
 
Найкраще, якщо ви зможете відповісти на це питання самі)
Питання? Відповідь!
+