"ПОТОК" Поющие Террасы

18 вересня 2021, 18:00, субота
Продаж припинено
минула подія

Про подію

“ПОТОК” - фестиваль електронної музики в жанрах Melodic, Progressive, Techno, який відбудеться на території мальовничого архітектурно-інженерного феномена кінця XIX століття.
 
Ми неспроста обрали Співочі Тераси - це місце є потужним підсилювачем звуку і мелодії завдяки своїй дугоподібній формі в поєднанні з рельєфом грунту. Звуковий резонанс, який створюється в цій чарівній точці, пробирає до “мурашок". Сети наших діджеїв відмінно передадуть атмосферу містичності та загадковості локації, а світлова ілюмінація, що підкреслює геометрію архітектурної пам'ятки, доповнить відчуття залученості і єднання людей на танцполі.  Незабутнє місце, щоб відчути електронну музику по-новому.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

"ПОТОК" Поющие Террасы відбудеться 18 вересня 2021, 18:00, субота в Співочі Тераси. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+
messenger Вже у цю суботу!
Останній рейв 2021 року
Встигни придабати квитки!