Музично-поетична вистава «Порвали Парус. Высоцкий»

20 січня 2020, 19:00, понеділок
Харків, ТЕАТРАЛЬНО-КОНЦЕРТНИЙ ЦЕНТР
Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія

Про подію

До дня народження Володимира Висоцького, 20 січня на сцені ТКЦ театрально-концертного центру о 19-00 Харків'яни побачать дивовижну історію, музично-поетичну виставу «ПОРВАЛИ ПАРУС.ВЫСОЦКИЙ». Кожна пісня Висоцького - це маленька вистава. Висоцький-поет ні на хвилину не переставав бути Висоцьким-актором, тому вистава несе в собі особливий жанр, зберігає особливий дух і стиль-яскравий, вибуховий, емоційний.
 
Наше життя схоже на корабель. Кожен з нас пливе по хвилях своєї долі. Вітер, дощ, стихії кидають корабель з хвилі на хвилю, з одного боку в інший, найчастіше збиваючи його з наміченого шляху. Однак, якщо у людини є твердий намір йти, то ні шторм, ні хвилі, не стануть для нього перешкодою. В. С. Висоцький плив по життю з натягнутим вітрилом, він був людиною, що пливе  всупереч шторму і бурхливому вітру.
 
Спектакль присвячений великому поетові, акторові і генію, чиї вірші і пісні донині стосуються наших сердець. Кожен знайде в ньому себе, щось своє ... зігрівшись від жару вічно летючої комети - Володимира Семеновича Висоцького. Описувати подібні речі, як і талант самого поета, зайве ... потрібно самому зануритися в цей художній океан життя і творчості великого барда і маргінала. Вистава побудована на прозі, віршах, піснях виключно живого виконання і непростої лінії долі «іноходця» 20-го століття. Спеціальна, унікальна програма вистави. Великий гастрольний тур 2020 по містам України почнеться з Харкова, 20 січня ТКЦ 19-00, Харків'яни побачать першими найочікуванішу вистава року! Встигніть купити квитки! З нетерпінням чекаємо з Вами зустрічі наш дорогий і улюблений Харків!
 
У виставі беруть участь чудові актори театру і кіно: Максим Голосков, Тетяна Волкова, Олександр Хомич, Рита Яшанова, Дмитро Жданов ...