ПОРНОФІЛЬМИ

5 жовтня, 20:00, п’ятниця
Перейти до вибору квитків
Продаж призупинено
минула подія
Увага! Час початку концерту може корегуватися організаторами у день заходу! Початок концерту може бути затримано на одину та більше годин. Сервіс "Інтернет-Білет" не несе відповідальності за зміну часу, точний час початку можно дізнатись у самому місці проведення заходу.

Про подію

Увага! з 28 вересня подорожчання квитків до 350 грн.!
 
Tур «10 років»
 
5 жовтня в харківському клубі «Жара» група "Порнофільми" зіграє великий святковий концерт з нагоди свого 10-річчя в рамках ювілейного туру.
 
"Порнофільми" - справжній феномен на російській рок-сцені. Всього за 3 роки з гаражів і напівпідвальних клубів цим провінційним хлопцям вдалося зробити неймовірний стрибок. Сьогодні "Порнофільми" регулярно миготять на всіх великих концертних майданчиках. І цей успіх - результат справжньої народної любові і визнання десятків тисяч чоловік.
Восени 2017 року вийшов у світ альбом "В діапазоні між відчаєм і надією". На думку широкого ряду впливових видань, а також численної аудиторії, ця платівка, можливо - кращий рок-альбом в Росії за останні кілька років. Варто зазначити, що цей альбом, як і всі попередні релізи, "Порнофільми" записали власними силами з практично нульовим бюджетом на своїй репетиційній точці в підмосковній Дубні. Однак, головним досягненням самі музиканти вважають успішну реалізацію великого благодійного проекту. У 2017 році разом зі своїми слухачами хлопці зібрали майже мільйон рублів для підопічних Фонду боротьби з лейкемією. Ювілейне шоу буде не тільки найбільше запам'ятався, але і по-справжньому унікальним виступом групи! Море драйву, найбільші Серкл-піти, стейждайвінгі і, звичайно ж, кращі пісні за 10 років! Приходьте і ви привітати групу "Порнофільми"! Запрошуємо вас не тільки побачити своїми очима історію їхнього успіху, але і самим стати її частиною!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

ПОРНОФІЛЬМИ відбудеться 5 жовтня, 20:00, п’ятниця в Клуб "Жара". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+