У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Польська музика в Україні

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Польська музика в Україні – новий масштабний проект варшавської Fundacja "Pro Musica Viva" та головної концертної агенції в Україні в галузі класичної музики UKR Artists. 
 
Протягом жовтня – грудня 2021 року він охопить Схід та Захід України. Його основна мета залишається незмінною – розбудова музичних взаємин між дружніми Польщею та Україною.
Офіційне відкриття проекту відбудеться 9 жовтня у Харкові на одній з кращих концертних сцен України – Великому залі Харківської філармонії, де свого часу виступали легендарні митці минулого. Серед них: Чайковський, Рахманінов, Шаляпін.
 
У програмі концерту прозвучить: 
 
    • легендарний Перший фортепіанний Концерт Фредерика Шопена;
    • яскравий та віртуозний скрипковий Концерт Мечислава Карловича;
    • славетна Увертюра до опери «Галька», класика польської музики Станіслава Монюшка.
 
Солісти:
 
    • один з найвідоміших піаністів молодої генерації, переможець численних міжнародних конкурсів – Дмитро ЧОНІ (Україна – Австрія).
    • один з найвідоміших скрипалів України, соліст Львівської філармонії, заслужений артист України – Марко Комонько.
 
Оркестр – академічний симфонічний оркестр Харківської філармонії.
Диригент – маестро Роман Ревакович (Польща).
 
Проект дофінансовано з коштів Міністра Культури, Національної Спадщини та Спорту Республіки Польща з Фонду Промоції Культури.
Партнер концерту - Vere music fund.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Польська музика в Україні відбудеться 9 жовтня 2021, 19:00, субота в Харківська філармонія (Велика зала). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.