У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Покровський концерт

Перенесення заходу
минула подія

Про подію

КОНЦЕРТ ПЕРЕНЕСЕНО, НОВУ ДАТУ МИ ПОВІДОМИМО ДОДАТКОВО. ПРИДБАНІ КВИТКИ ДІЙСНІ НА НОВУ ДАТУ. ЗА БАЖАННЯМ ВИ МОЖЕТЕ ОБМІНЯТИ КВИТКИ НА ІНШИЙ ЗАХІД ХАРКІВСЬКОЇ ФІЛАРМОНІЇ, ЗВЕРНУВШИСЬ ДО ВІДДІЛУ БРОНЮВАННЯ ХАРКІВСЬКОЇ ФІЛАРМОНІЇ
 
Харківська філармонія
14 жовтня 2021
18:30, Органний зал
Покровський концерт
 
Надія Юрійчук /орган, Дніпро/
 
У світле свято Покрова Пресвятої Богородиці для вас прозвучить чарівна органна музика у виконанні Надії Юрійчук. Запрошуємо в цей святковий день насолодитися чистими почуттями радості й любові. 
 
Програма:
 
1 відділення
 
Й. С. Бах.
Фантазія соль мажор BWV 572
Арія з оркестрової сюїти ре мажор BWV 1068
Токката і фуга фа мажор BWV 540
Хоральна прелюдія фа мінор  "Ich ruf zu dir, Herr Jesu Christ"
("Взываю к Тебе, Господи") BWV 639
Токката і фуга ре мінор BWV 565
 
2 відділення
 
Ш. М. Відор. Токката з V Органної симфонії
А. Корчинський. Світло далекої зірки
В. Нєугасімов. 3 п’єси:
1. Ноктюрн «Просвітлення»
2. Світлий янгол мій
3. Спогад
М. Е. Боссі. Органна симфонія
П. Флетчер. «Фонтан мрій» та Фестивальна токката
 
Інформація про солістку
 
Надія Юрійчук — заслужена артистка України, доцент Дніпропетровськоï Академiï музики iм. Глiнки.
 
Навчалася у Національнiй музичнiй академії України ім. П. І. Чайковського (м. Київ), Pociйськiй Академії музики iм. Гнесiних ( Москва). Проходила стажування в Німеччині, Франції, Нідерландах, Литві. Надія Юрійчук — лауреат Першого національного конкурсу органістів «Королівські аудієнції» (2005 р.), дипломант міжнародного конкурсу «Soli Deo Gloria» (2009 р.), лауреат премії ім. А. Штогаренка (2012 р.). З 2010 року веде клас органа в Дніпропетровській консерваторії ім. М. Глінки, з 2016 — доцент кафедри. Брала участь у численних міжнародних фестивалях, гастролювала з сольними концертами по містах СНД і за кордоном: Рим (Італія, 2009, 2011, 2012 рр.), Діжон, Нарбон, Сет, Леграсьє (Франція, 2008, 2009, 2011 рр. ), Штутгарт, Халле, Страсбург, Бонн (Німеччина, 2007, 2008, 2009, 2010 рр.), Прага (Чехія, 2010), Утрехт (Голландія, 2008р.), Москва, Сочі (Росія, 2007, 2009, 2010 рр.), Рига (Латвія, 2009), Вільнюс (Литва, 2004). У грудні 2011 року вона виконала 500-й сольний органний концерт.
 
Надія Юрійчук — авторка оригінальних проектів, серед яких: «Подорож у часі» (цикл з 8 концертів), «Бах крізь століття» (цикл з 4 концертів), в яких орган прозвучав в дуеті з пан флейтою в супроводі лазерної анімації.

 

  

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Покровський концерт відбудеться 14 жовтня 2021, 18:30, четвер в Харківська філармонія. (Органна зала). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+