Інформація щодо обмеження масових заходів!

С Днем Святого Николая! Покемон - приключения

Продаж припинено
минула подія

Про подію

С Днем Святого Николая!

Покемон - приключения

 

19 декабря в 12:00

Мальчишки и девчонки! Караул! Год под угрозой! И только Покемоны могут его спасти! Что же делать,  если весь мир открыл на них охоту? Их ловят везде: дома, на улице, в школе и даже в детском садике. Но наших Покемонов  не так-то просто поймать. Они бегают быстро, а всякого, кто приблизится, забрасывают файерболами.

….родителям категорически запрещается мешать веселью ребенка!

Эй, мальчик! Ты уже поймал Покемона? Тогда быстро выпусти его! И вы, девчонки, пожалейте Покемонов. Ведь сказка уже началась.

 

Ура, Покемоны! Покемон- приключения!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

С Днем Святого Николая! Покемон - приключения відбудеться 21 грудня 2017, 12:00, четвер в ТЕАТРАЛЬНО-КОНЦЕРТНИЙ ЦЕНТР. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+