Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Поет. Опера до дня пам'яті Кобзаря

10 березня 2020, 18:30, вівторок
Продаж призупинено
минула подія
Тривалість
02:00
До
5 років
Включно
Безкоштовно
На руках

Про подію

«Поет»
 
Опера наших земляків - композитора Левка Колодуба і лібреттистів Зиновія Сагалова і Олександра Беляцького - про життя і творчість Великого Кобзаря. Але її дія уміщається в одну ніч, коли щаслива і драматична доля Тараса Григоровича Шевченка проноситься перед глядачем зі швидкістю кінематографічної стрічки.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Поет. Опера до дня пам'яті Кобзаря відбудеться 10 березня 2020, 18:30, вівторок в ХНАТОБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.