У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Вистава "По семейным обстоятельствам"

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Гучна прем'єра січня!
 
Від авторів і творців комедії «№13 або олінклюзів»
 
Смішна і дуже легка комедія «ПО СІМЕЙНИМ ОБСТАВИНАМ»
 
Сюжет:
У житті головного героя, успішного невролога великий лікарні Девіда Мортімера, все складається якнайкраще. Через годину він повинен робити найважливішу в його житті, і вирішальну для кар'єри, доповідь на міжнародній медичній конференції. Але тут на його голову «звалюється» колишня коханка, з якою він не бачився довгих 18 років. Жінка повідомляє, що в результаті минулих відносин у неї народився хлопчик Леслі, який зараз знаходиться тут же, в лікарні, і дуже хоче познайомитися з батьком ......
 
Щоб зберегти шлюб, службове становище і кар'єру, герой змушений нескінченно викручуватися. Каскад несподіванок, смішні ситуації, сюрпризи з перевдяганням, ошелешені колеги, дружини і коханки, переплутані батьки. Все це в загальному виходить «За сімейними обставинами»
 
У головних ролях:
Девід Мортімер - Олександр Папуша;
Майк Конноллі - Петро Зузяк;
Розмарі Мортімер - Христина Синельник;
Хьюберт Бонне - Орест Пастух;
Кастелянка - Віталіна Біблів;
Август Вільям Нельсон - Олексій Вертинський;
Джейн - Ксенія Вертинська;
Леслі - Владислав Дмитрук;
Білл - Володимир Кокотунов;
Сержант - Руслан Коваль;
Медсестра - Марія Рябошапка;
Мама - ТАМАРА ЯЦЕНКО.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Вистава "По семейным обстоятельствам" відбудеться 28 січня 2020, 19:00, вівторок в Харківський театр ім. Т.Г. Шевченка. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.