Інформація щодо обмеження масових заходів!

ПЛАНЕТАРИУМ

14 січня 2017, 18:30, субота
Продаж припинено
минула подія

Про подію

(Внеконкурсная программа, Венецианский кинофестиваль, 2016).
 
14 января 2017
Страна: США, Франция, 2016
Хронометраж: 105 мин.
Жанр: мелодрама
Режиссер: Ребекка Злотовски
В ролях: Натали Портман («Чорный лебедь», «Леон»), Лили-Роуз Мелоди Депп («Йоганутые)», Эммануэль Сэлинджер, Луи Гаррель («Все песни только о любви», «Мечтатели»)
Париж 30-х годов. Двое сестер, по слухам, обладают сверхъестественными способностями и умеют общаться с призраками. Некий продюсер желает извлечь для себя выгоду из их умений, однако на профессиональный интерес накладывается внезапная страсть к обоим сестрам.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

ПЛАНЕТАРИУМ відбудеться 14 січня 2017, 18:30, субота в Fabrika.space. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+