Plan B Night

19 травня 2017, 19:30, п’ятниця
Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія

Про подію

19 мая — Plan B Night: Creamwave, On the Wane, Prince Albert.

Самый громкий фестиваль 2016 года возвращается! 19 мая — Plan B Night в ArtArea ДК — продолжение нашумевшей серии вечеринок фестиваля Plan B, всколыхнувшего Харьков прошлой осенью. В этот раз мы собрали для вас самых интересных представителей украинской альтернативной музыки: Creamwave, On the Wane, Prince Albert. Доверьтесь нашему вкусу и приходите за новой музыкой и новыми впечатлениями. 

Plan B — фестиваль социальных инициатив и новой музыки. Первый фестиваль прошел осенью 2016 года в Харькове. Он состоял из двух частей: конференции, где собрались авторы самых крутых социальных инициатив и проектов со всего мира, и музыкальной части Plan B Night — серии вечеринок с хедлайнерами из Франции, Голландии, Великобритании и Германии и два без преувеличения крутейших концерта в

Оперном Подвале — новой площадке, открытой специально для фестиваля.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Plan B Night відбудеться 19 травня 2017, 19:30, п’ятниця в Art-Area ДК. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+