У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Зимовий органний концерт Пітера Діке / орган, Німеччина /

Відміна заходу
минула подія

Про подію

Пітер Діке – один із провідних представників органного мистецтва Європи, прекрасний імпровізатор, користується унікальною репутацією музичного енциклопедиста.
 
У віці 14 років Пітер став стипендіатом Фонду Генріха Штробеля (Радіо SWR, Німеччина). А в 18 років брав участь в найпрестижнішому й найвідомішому в світі міжнародному органному конкурсі «Гран-прі Шартра» і був відзначений як блискучий імпровізатор П'єром Кошеро – композитором і органістом Собору Паризької Богоматері. Пітер Діке – професор органа й церковної музики. З відзнакою закінчив Кельнську Вищу школу музики за трьома спеціальностями. Веде активну концертну діяльність.
 
В його репертуарі майже всі твори Баха для клавішних, 32 сонати Бетховена, твори Моцарта, Гайдна, романтична та сучасна фортепіанна й органна музика. Брав участь у симфонічних і сольних концертах в більше, ніж 40 країнах. Яскраві концертні програми Пітера Діке завжди цікаво вибудовані. Музикант славиться авторськими перекладеннями для органа. Саме цим Пітер Діке вирізняється серед знаних органістів.
 
Програма:
 
1 відділення
 
 Джозеф Бонне. Токката ре мажор, ноктюрн.
Луї В’єрн. Токката сі-бемоль мінор 
Теодор Дюбуа. Медитація
Й. С. Бах. Токката фа мажор BWV 540 
 
2 відділення
 
Луї Куперен. Гімн вранішньому сонцю.
                                    En Basse (1656)
                                    En taille (1657)
                                    En haulte contre (1657)
                                    En trio (1656)
                                    En triple à la haulte contre (1659)
 
Макс Регер. Острів мертвих (транскрипція Пітера Діке) 
Й. С. Бах. Schmücke dich, o liebe Seele 
Рамі Бар-Нів. Токката

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Зимовий органний концерт Пітера Діке / орган, Німеччина / відбудеться 10 грудня 2021, 18:30, п’ятниця в Харківська філармонія. (Органна зала). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.