Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Piano 119. Проект «Імена». Рославець / Харків / Малевич

Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Piano 119, напрямок новой музиці Харківської філармонії, представляет новий концертно-освітній проект «Імена».
Автор и ведуча проекту - Юлія Ніколаєвська.
 
На першій концертній лекції проекту ви почуєте про знаних авангардістів - композитора Миколу Рославця та художника Казимира Малевича, а такоже чому про них цікаво розповідаті разом та в контексті нашого міста и его околиць.
 
Це буде Розповідь про глибинні взаємозв'язкі: особістісні та творчі, трансцендентні та іманентні. Митці дружили все життя, а з Харковом пов'язані Важливі віхі їх Непростих доль.
 
Музична частина - монографічна програма з музики Рославця, фортепіанні, камерні та вокальні творі. Велика частина з представлених творів булу написана ним у Харкові.
 
Такоже ми чекаємо на відомого київського музікознавця Любов Морозову, яка погода дива співведучою первого концерту проекту.
 
Тож чекаємо на вас! Буде цікаво!
 
ведучі:
Юлія Ніколаєвська
Любов Морозова
 
Музиканти:
 
Олександра Першина, Станіслав Калінін, Яків Воскобойніков, Максим Тресніцькій / фортепіано /
Анастасія Будко / скрипка /
Гліб Толмачов, Арсеній Ставицький / віолончель /
Світлана Мельник / вокал /
 
За подробіцямі проекту та нашими іншімі проектами, будь ласка, слідкуйте на странице Facebook

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Piano 119. Проект «Імена». Рославець / Харків / Малевич відбудеться 16 травня 2019, 18:30, четвер в Харківська філармонія (Велика зала). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+