У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

PIANIST 360

20 червня 2021, 19:00, неділя
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Музична імпровізація у Харківському планетарії
 
Неповторне музичне шоу «Піаніст 360. Подорож крізь епохи» під куполом Харківського Планетарію - це ексклюзивне, захоплююче дійство, перший в Україні концерт музично-візуальних імпровізацій, музично-візуальний стрім.
 
Унікальний виконавець, композитор, піаніст та органіст – Влад Солодовников – виконає авторські імпровізації на основі ваших улюблених тем Баха, Бетховена, Рахманінова, Чайковського та інших композиторів на фортепіано  та органі. Головною родзинкою заходу є те, що Влад пише музику прямо в процесі виконання. Єдиними орієнтирами є умови, що задані спочатку: стиль епохи, час виконання і проекції, що впливають на процес створення музики в форматі «он-лайн». 
 
Подорож крізь епохи - це вектори стилістики імпровізації - від епохи бароко до фріджаза, від фолк мотивів до музики мінімалізму.
 
Концерт буде цікавий широкій публіці, адже це не просто вишукана музика, яка живе лише мить. Це дійство генезису в супроводі абстрактних проекцій, космічних і земних пейзажів. Фортепіано та орган занурить слухача у вир творчих алюзій і зроблять подорож крізь епохи як справжню естетичну подію.
 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

PIANIST 360 відбудеться 20 червня 2021, 19:00, неділя в Планетарій. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+