У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

НОВОРІЧНА ВИСТАВА НА ЛЬОДУ ДЛЯ УСІЄЇ РОДИНИ "PETER PAN"

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Згадайте, хто з нас, хоч коли небудь, не мріяв навчитися літати?
У знаменитому творі англійського письменника Джеймса Баррі «Пітер Пен», Венді і її молодші брати Джон і Майкл, разом з Пітером і його вірної подружкою Феєю Дінь - Дінь, відправляються в політ на дивовижний острів Неверленд.
О, скільки там було різних пригод. Сутички з кровожерливими піратами, на чолі з капітаном Крюком і боцманом Смітом, зустрічі з чарівними Русалками і союз з племенем індіанців.

 

У виставі театру льодових мініатюр «Кристал», під керівництвом Заслуженого діяча мистецтв України Валентини Губенко, ця історія заграла новими, неповторними гранями. Захоплюючий сценарій, барвисті костюми і декорації, багата музична палітра і танці на льоду, не залишать байдужими, ні дорослого, ні маленького глядача.
Репертуар театру на льоду «Кристал», який відзначає свій 28-річний День народження, налічує понад двадцять яскравих, льодових шоу. «Пітер Пен», з його захоплюючим сюжетом, акторською грою і оригінальними танцювальними композиціями, безсумнівно є одним з лідерів цього феєричного сузір'я казок «Кристала».

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

НОВОРІЧНА ВИСТАВА НА ЛЬОДУ ДЛЯ УСІЄЇ РОДИНИ "PETER PAN" відбудеться 5 січня 2019, 12:45, субота в Льодова арена "Айс хол" (ТРЦ Дафі). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+