Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Песни и сказки "Хор Одиноких Сердец Сержанта Пеппера"

31 березня 2017, 20:00, п’ятниця
Продаж припинено
минула подія

Про подію

ХОССП - Песни и сказки народов мира

Наконец-то Хор Одиноких Сердец Сержанта Пеппера осуществит давно задуманное!
Последние несколько лет ХОССП собирал в своём репертуаре песни из разных уголков мира - от Прибалтики до Эквадора, пели на грузинском, болгарском, зулусском, китайском, татарском и пританцовывали как племя маори.

И все это вы сможете увидеть одним махом, даже без перерыва, на первом весеннем концерте! Кроме того, будут новинки, тоже довольно экзотические, а между песнями вам почитают очень интересные (и коротенькие, не бойтесь) сказки-легенды-сказания.
Добро пожаловать! Welcome! Bienvenido! καλώς ορίσατε! ברוכים הבאים! 欢迎光临! Добро пожаловать! Ласкаво просимо!

P.S. Дресс-кода на наших концертах нет, но если вдруг вам захочется прийти в национальном костюме какой-либо страны, все только обрадуются этому. А мы и подавно!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Песни и сказки "Хор Одиноких Сердец Сержанта Пеппера" відбудеться 31 березня 2017, 20:00, п’ятниця в ЕКЦ "БЕЙТ ДАН". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+
messenger Унікальне новорічне
циркове шоу