У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Roman KIM & Daniel AUSTRICH

Продаж призупинено
минула подія

Про подію

В п’ятницю, 25 жовтня найвіртуозніший скрипаль сучасності Роман КІМ вперше виступить в Україні! В концертній програмі «Roman KIM & Daniel AUSTRICH» зі сцени Будинку Алчевських прозвучать, як визнані шедеври класичної музики та твори, написані самим Романом! 
 
Роман КІМ – унікальний музичний феномен. Лауреат багатьох міжнародних конкурсів, автор надскладних музичних інтерпретацій, а також композитор – перший з часів легендарного Паганіні соліст, який сам пише та виконує свої твори. І його музика зачаровує і музикантів, і глядачів з перших акордів. Скрипаль проживає в Німеччині, але його концерти проходять в найкращих концертних залах по всьому світу, а в репертуарі – найскладніші скрипкові твори. Його авторська обробка  однієї з арій Баха, де всі голоси він виконує на одній скрипці, стала сенсацією. Відео цього твору набрало понад 500000 переглядів в  youtube – феноменально для класичної музики! А ще, Роман відомий як винахідник. Серед його винаходів станок для виготовлення скрипкових струн, на якому він виготовляє струни з матеріалів, відомих лише йому. А виступає музикант в спеціальних окулярах, які теж винайшов сам. Науково доведено, що ці окуляри значно посилюють ефективність мозкової діяльності. 
 
Виступ Романа Кіма буде ознаменований всеукраїнською прем’єрою. У супроводі симфонічного оркестру, іменитий соліст зіграє свій Концерт для скрипки с оркестром №1, сі-мінор. Це віртуозний твір, що дозволяє в повній мірі розкрити як виконавський талант музиканта так і можливості інструменту.  А на початку концерту прозвучить блискуча та романтична увертюра до опери «Евріанта» німецького композитора Карла Марії фон Вебера, в якій оспівується романтичне кохання лицаря до прекрасної дами. В другому відділенні Молодіжний оркестр виконає Симфонію №2 до-мінор Петра Чайковського. Цю симфонію також називають «Українською». Видатний композитор написав цей твір, влітку 1872 року, гостюючи у своїх родичів в Україні. На створення симфонії його надихнула чудова українська природа та українські народні пісні. Сам твір заснований на українських народних темах та образах, а в увінчує його монументальний та грандіозний фінал – геніальна музична поема про Україну.
 
А от диригуватиме виконанням «Української» симфонії, як і всіх інших творів концертної програми, диригент з Німеччини – Даніїл АВСТРІХ.  Музикант здобув світове визнання, як скрипаль-віртуоз. Але, цього року, концертом в Харкові розпочалась його диригентська кар’єра. Притаманне маестро глибоке відчуття музики та високий професіоналізм стали головними передумовами його популярності, вже як диригента.   
 
Завітайте на концерт Молодіжного академічного симфонічного оркестру «Слобожанський». Витончена гра найвіртуознішого скрипаля сучасності Романа Кіма, музика про Україну, в інтерпретації диригента з Німеччини Даніїла Австріха подарують вам безліч позитивних вражень, чудовий настрій і натхнення на весь наступний тиждень.
 
Чекаємо Вас 25 жовтня в затишній залі Будинку Алчевських!
Адреса: вул. Жон Мироносиць, 13 (ПК ГУ Національної поліції).
Початок - о 19:00.
ЗВУК ЖИВИЙ!  
 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Roman KIM & Daniel AUSTRICH відбудеться 25 жовтня 2019, 19:00, п’ятниця в ДК Міліції (Будинок Алчевських). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.