У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Театр "Людивнас". Вистава "Зміни"

Продаж припинено
минула подія

Про подію

18 червня о 19:00 граємо авторський позитивний спектакль "Зміни".
 
Життя таке швидкоплинне, так швидко змінюється все навколо, завтра може бути пізно зробити якийсь крок, щоб змінити своє життя. І для цього потрібно бути готовим до змін, робити це усвідомлено. Зміни - це те, що може бути болісно, люди звикають до певного течією життя, але для тих хто хоче більшого, потрібно зважитися, перебороти свій страх, лінь і т.д. Коли ми наважуємося на важливий крок, ми переходимо на інший рівень.
 
Глядач побачить себе, свої ситуації в персонажах і їх поведінці. Отримає альтернативи вирішення питань.
 
Вистава про перехрестях, які зустрічаються нам по життю. Про те, щоб помічати ці перехрестя і розуміти, що від нашого рішення на цих важливих етапах залежить вся наша подальша життя. Про відповідальність за своє життя.
 
Вистава надихає на зміни! Зміни на краще. Будете багато сміятись!
Якщо це те, чого вам зараз не вистачає, обов'язково приходьте до нас!
Драматург - Л.Сухла, Т. Володько
Режисер - А.Євсюкова

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Театр "Людивнас". Вистава "Зміни" відбудеться 18 червня 2021, 19:00, п’ятниця в Муніципальний центр культурних ініціатив (ПК Зв'язку). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+