Інформація щодо обмеження масових заходів!

Пер Гюнт (Балет)

29 лютого 2020, 18:30, субота
Продаж призупинено
минула подія
Тривалість
01:40
До
5 років
Включно
Безкоштовно
На руках

Про подію

Пер Гюнт (балет) Едвард Гріг

Балет в 2-х діях за мотивами драматичної поеми Г. Ібсена.

З музично-драматичних творів Е. Гріга особливо широко відома його музика до драми Генріка Ібсена "Пер Гюнт". Ібсен показав всьому світу красу суворої північної природи, героїку древніх норвезьких сказань, населена лісу і долини цілим натовпом казкових істот: тролів, гномів, фей, то ворожих, то доброзичливих до людей. Гріг - геній затвердження. У «Пер Гюнті» він виділив з усього ідейного і сюжетного багатства п'єси тему очищає, самовідданої і вірного кохання. І тепер важко уявити драму Ібсена поза музичного прочитання її Грігом.

Дія балету «Пер Гюнт» відбувається на початку XIX століття в Норвегії і Північній Африці. Цей спектакль національним і в той же час зрозумілий для глядачів будь-якої країни. В основі сюжету - розповідь про пригоди селянського хлопця, веселуна і витівника Пера, яке обрало в життя небезпечний принцип - бути самим собою задоволеним. Дві жінки, що люблять Пер Гюнт, - мати Озі і юна Сольвейг - все життя провели в очікуванні, а Пер Гюнт в мандри та пригоди. Вмираючої матері він розповідає про свої подорожі, прикрашаючи її останні хвилини. До Сольвейг він приходить вже старим і нещасним, усвідомивши, що життя його витрачена даремно.

Длительность: 1 рік 40хв

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Пер Гюнт (Балет) відбудеться 29 лютого 2020, 18:30, субота в ХНАТОБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+