Інформація щодо обмеження масових заходів!

Паяці (опера)

25 лютого 2020, 18:30, вівторок
Продаж призупинено
минула подія
Тривалість
01:30
До
5 років
Включно
Безкоштовно
Італійською мовою

Про подію

Опера на 2 дії.
Лібрето автора
ПОСТАНОВНИКИ
Диригент і режисер
лауреат міжнародних конкурсів Вікторія Рацюк
Художник
Наталя Кириллова
Головний хормейстер Схіd OPERA,
 заслужений діяч мистецтв України Олексій Чернікін
 
 «Паяци» – краща та найвідоміша з опер італійського композитора Руджеро Леонкавалло, один із шедеврів «верізму» (стиль, згідно з яким тема та сюжет мають бути запозичені з життя простих людей).  Цікавою є історія створення опери Леонкавалло. Вона заснована на реальних подіях: адже  батько Руджеро - суддя - розбирав подібну кримінальну справу.
Можливо, саме тому музика «Паяців» сягає великої сили та правди в зображенні людських пристрастей. Радісному пожвавленню,  святковим фарбам протиставлені мелодії, сповнені, глибокої скорботи й страждання, а ліризм поступово «насичується» патетикою й драматизмом.
…На фешенебельний італійський курорт прибувають мандрівні комедіанти. Тільки цього разу свято  закінчується невесело: чоловік убиває зрадливу дружину та її коханця прямо на сцені. А глядачі «вистави у виставі» до останнього не розуміють, що насправді всі вони – свідки не тільки театральної трагедії. La comedia è finita!..
           Диригент і режисер-постановник Вікторія Рацюк так коментує свій задум: «Сюжет «Паяців» актуальний в усі часи. І не буде порушенням авторського тексту розгляд його під іншим кутом зору. А при нинішніх технічних можливостях ми можемо дозволити собі максимально наблизити оперу до сучасного глядача, використовуючи, наприклад, відеоінсталяцію, анімацію».

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Паяці (опера) відбудеться 25 лютого 2020, 18:30, вівторок в ХНАТОБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+