У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Вистава "Пароль Фламінго"

Перенесення заходу
минула подія

Про подію

Прем'єра цікавої дуже яскравої комедії від талановитого відомого режисера Жанни Богусевич!
 
Вистава – про КОХАННЯ та її мінливості! Дивитись усім – хто був, є і буде вбитий стрілою Амура! Чи буває кохання колишнім? Чи можна любити та ненавидіти одночасно?
 
Якось дві пари молодят зустрілися на круїзному кораблі. Двоє з любовного квартету – колишні чоловік та дружина, які бурхливо розлучилися 5 років тому, а тепер кожен із них знайшов своє нове щастя. Те, що станеться далі, важко описати словами... На ЦЕ варто подивитися! В цьому - варто розібратися!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Вистава "Пароль Фламінго" відбудеться 22 березня 2022, 19:00, вівторок в Харківський театр ім. Т.Г. Шевченка. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.