Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

lil krystalll / OG Buda

18 травня 2019, 20:00, субота
Продаж припинено
минула подія
Увага! Час початку концерту може корегуватися організаторами у день заходу! Початок концерту може бути затримано на одину та більше годин. Сервіс "Інтернет-Білет" не несе відповідальності за зміну часу, точний час початку можно дізнатись у самому місці проведення заходу.

Про подію

Open door 19:00
Start 20:00
 
lil krystalll - нове ім'я для реп-індустрії. Хлопець дуже близький до тусовки таких артистів як OG Buda, OFFMi і Платина. Сучасне мінімалістичне звучання додає справжній шарм і родзинку, за які його і полюбили фанати. Вже довгий час lil krystalll проживає в Лондоні, що й зробило значний вплив на побудову текстів, в яких можна зустріти безліч англіцизмів.
 
OG Buda (ОДЖІ Буда) - реп-виконавець. Творче ім'я, за деякими припущеннями, Григорій взяв в честь столиці Угорщини, в якій хлопець прожив значну частину своєї юності.
 
  

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

lil krystalll / OG Buda відбудеться 18 травня 2019, 20:00, субота в Victory Concert Hall. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+