ЗАКРЫТИЕ ФЕСТИВАЛЯ «PARAD» В СТИЛЕ ЦВЕТОВ

20 травня 2018, 20:00, неділя
Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
72
години

Про подію

ЗАКРЫТИЕ ФЕСТИВАЛЯ «PARAD» В СТИЛЕ ЦВЕТОВ
Официальное, торжественное и, конечно же, юмористическое закрытие фестиваля PARAD-FEST. Ведущие Игорь Ключник и Артём Вусик подведут итоги фестиваля, поделятся своими впечатлениями и наградят участников дипломами, грамотами и шутками. Все это будет сопровождаться праздничным концертом с приглашёнными звёздами первой величины. Одним словом, грандиозное мероприятие, которое нельзя пропустить! Не пропустите! Это нельзя пропустить! Кто пропустит — тот куст.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

ЗАКРЫТИЕ ФЕСТИВАЛЯ «PARAD» В СТИЛЕ ЦВЕТОВ відбудеться 20 травня 2018, 20:00, неділя в Театр ім. А.С. Пушкіна. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+